solist kons ariyorum

solist kons ariyorum

İzmir , İstanbul , Ankara , Bursa gazino iş ilanı Kons iş ilanı güvencesi ile İzmir Gazinolarında, İstanbul Gazinolarında, Bursa Gazinolarında, Ankara Gazinolarında, Balıkesir Gazinolarında ve tüm Türkiye genelinde Gazino, Bar, Pavyon, Gece Kulübü, Night Club, ve Eğlence merkezlerinde çalışmak üzere kons, konsomatris, dansçı, barmeid, oryantal, bayan garsonlar işe alınacaktır. Fiyatlar dolgun ve yüksek olup tecrübeli, tecrübesiz, deneyim sahibi veya deneyim sahibi olmayan bayanlar için iş fırsatları sunuyoruz.

Ücretler günlük olarak yevmiye olarak verilmektedir. En düşük tecrübesiz kons, konsomatris, dansçı, barmeid ve garsonlar için minimum 250 TL dir.

Sigorta isteyen bayanlara kesinlikle sigorta yapılır. Seyahat engeli olmayan, bakımlı, fiziksel olarak iyi görünüşe sahip, güleryüzlü, işini severek yapacak bayanlar ile çalışmak istemekteyiz.

İZMİR , İSTANBUL , ANKARA , BURSA GAZİNO İŞ İLANI

Huzurlu ve güvenli ortamlarda acentemiz güvencesi ile çalışmak isteyen bayanlar iletişim numaralarından bize ulaşabilir. İzmir , İstanbul , Ankara ve Bursadaki gazinolara kons alımları devam etmektedir bayan kons is ilanlari | Zafer Senöz 0535 355 13 56

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir